Content

marketing

Content marketing to znacznie więcej niż zwykłe treści sprzedażowe. To wartościowe, jakościowe materiały, będące jednocześnie promocją brandu czy osoby. Budują wizerunek w sposób inteligentny i subtelny. Są bardzo dobrze przyjmowane przez odbiorców. Mamy na pokładzie specjalistów, którzy od lat zajmują się ich tworzeniem.

Do content marketingu podchodzimy kompleksowo. Przygotowujemy strategię, rekomendujemy, tworzymy, publikujemy.

Skutecznie łączymy treść pisaną z designem, foto i video. Sky is the limit. No dobra – budget is the limit 😉.

Etapy pracy nad zleceniem Klienta

1 ➝

Brief

2 ➝

Research

3 ➝

Pisanie

4 ➝

Optymalizacja treści pod Google

5

Przekazanie i analiza feedbacku od klienta

Brief

Brief jest elementem, który decyduje o udanej współpracy. Skuteczność w komunikacji, nie tylko marketingowej, to umiejętność dopasowania komunikatu do odbiorcy. To Ty najlepiej znasz swoich klientów, ich potrzeby i obawy. Opowiedz nam o tym.

Research

Research służy znalezieniu dobrych przykładów i wzorców z danej branży. Znamy się na tym, co robimy, ale dodatkowo zawsze analizujemy polskie, jak i anglojęzyczne przykłady, w poszukiwaniu najlepszych praktyk, niebanalnych patentów. Sprawdzamy, co najchętniej czytają użytkownicy, no i Google.

Pisanie

To proces twórczy, wymagający wiedzy i znajomości tematu. Współpracujemy z twórcami treści o różnych specjalizacjach, wszystko po to by jak najlepiej dopasować autora do treści.

Optymalizacja

Mamy świadomość, że w dzisiejszym świecie treści w Internecie czytają nie tylko ludzie, ale także wyszukiwarkowe roboty! Dlatego każdy napisany przez nas materiał jest też optymalizowany pod kątem Google.

Feedback

Każda praca czeka na feedback od klienta. Twoja satysfakcja jest dla nas kluczowa. Jesteśmy otwarci na uwagi, analizujemy je i wdrażamy niezbędne poprawki. Umiemy też powiedzieć “nie”, które jest opatrzone merytoryczną rekomendacją. Ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Optymalizacja

Mamy świadomość, że w dzisiejszym świecie treści w Internecie czytają nie tylko ludzie, ale także wyszukiwarkowe roboty! Dlatego po twórczym procesie, odpowiednia osoba optymalizuje opisy pod  kątem Google.

Kontakt

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy.