Prowadzenie

bloga

Profesjonalny blog jest skutecznym narzędziem wspierającym pozycję Twojej domeny w wyszukiwarce. Blog to absolutny must have – nie tylko na stronach sklepów internetowych, ale też coraz częściej software house’ów czy kancelarii prawnych.

Blog to także element strategii budowania wizerunku eksperta. To nieinwazyjny i pośredni komunikat, że warto Ci zaufać. A, co najcenniejsze, do takiego wniosku Twój odbiorca dojdzie sam. Po przeczytaniu treści na blogu Twojej firmy.

Prowadzenie blogów realizujemy kompleksowo. Nie tylko piszemy, ale także optymalizujemy wpisy pod kątem SEO, dbamy o linkowanie wewnętrzne, dobieramy zdjęcia. 

Etapy pracy nad zleceniem Klienta

1 ➝

Brief

2 ➝

Research

3 ➝

Pisanie

4 ➝

Optymalizacja treści pod Google

5

Przekazanie i analiza feedbacku od klienta

Brief

Brief jest najważniejszym elementem udanej współpracy. Na tym etapie zadajemy Klientowi całą serię pytań, których celem jest przeanalizowanie jego problemów oraz potrzeb. 

Research

Research służy znalezieniu dobrych przykładów i wzorców z danej branży. Analizujemy zarówno polskie, jak i anglojęzyczne strony, przyglądamy się ich blogom, szukamy najlepszych praktyk, niebanalnych pomysłów na tematy, sprawdzamy, co najchętniej czytają użytkownicy oraz Google.

Pisanie

Pisanie to proces twórczy, wymagający wiedzy i zorientowania w temacie. Współpracujemy z copywriterami o różnych specjalizacjach, wszystko po to, by jak najlepiej dopasować autora do treści.

Optymalizacja

Na koniec teksty optymalizujemy pod kątem wyszukiwarek. Firmowy blog jest bowiem świetnym generatorem darmowego ruchu, który konwertuje!

Feedback

Każda praca czeka na feedback od klienta. Obie strony muszą być usatysfakcjonowane jej efektami, dlatego jesteśmy otwarci na uwagi, analizujemy je i skrupulatnie wdrażamy poprawki. Nie robimy tego bezwiednie – możesz liczyć na szczerość z naszej strony.

Optymalizacja

Mamy świadomość, że w dzisiejszym świecie treści w Internecie czytają nie tylko ludzie, ale także wyszukiwarkowe roboty! Dlatego po twórczym procesie, odpowiednia osoba optymalizuje opisy pod  kątem Google.

Kontakt

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy.