+48 503 934 638

Copywriting Sprzedażowy

Potrzebujesz treści sprzedażowych?

…Na strony www, ulotki, aukcje Allegro lub innych platform? W języku polskim, czy angielskim? Pomożecie? Pomożemy! I obie strony na tym zarobią, my za wykonaną usługę, Ty drogi Kliencie zwiększając sprzedaż.

Internet potrzebuje Copywritingu 2.0, to nie to samo co pisanie do prasy, na słupy etc. Internet jest inny, doskonale rozumiemy reguły w nim panujące, zaufaj nam na słowo.

Nasz proces działań w zakresie Copywriting 2.0:

Brief

Brief jest najważniejszym etapem udanej współpracy. To tutaj mamy zadajemy serię pytań, których celem jest najlepsze przeanalizowanie potrzeb klienta i research.

Research

Research służy znalezieniu w sieci dobrych przykładów z branży. Przeszukujemy polsko oraz anglojęzyczne przykłady (czasami nie ma w Polsce dobrych przykładów, dlatego posiłkujemy się też globalną siecią).

Tworzenie opisów

To proces czynu! Nasi copywriterzy tworzą treści, realizują wizje, kreatywnie się wyżywają! Dzięki
temu twórczemu procesowi „wypiekane” są najsmaczniejsze kampanie content marketingowe, które
mogą łączyć video, desing i słowo pisane

Optymalizacja treści pod kątem Google

Mamy świadomość, że w dzisiejszym świecie treści w Internecie czytają nie tylko ludzie, ale także wyszukiwarkowe roboty! Dlatego po twórczym procesie, odpowiednia osoba od search optimazation wygładza opisy pod wyszukiwarkę.

Przekazanie i analiza feedbacku od klienta

Każda praca czeka na feedback od klienta. Pracujemy nad satysfakcją obu stron. Jesteśmy otwarci na feedback ze strony klienta, analizujemy go i wdrążamy uzasadnione poprawki!

Napisz do nas: