Strategia rozwoju serwisu

Nasz zespół nie tylko tworzy treści i rozwija serwisy Klientów. Jesteśmy współtwócami portali internetowych (na pewno znasz marketingibiznes.pl – to my!), mamy na pokładzie osoby z doświadczeniem w budowaniu i rozwijaniu serwisów, które łącznie odwiedzają miliony użytkowników.

Wiemy, jak zaplanować strategię rozwoju portalu i pomóc w budowaniu zdywersyfikowanych źródeł ruchu.

Dlatego śmiało i z pełnym przekonaniem możemy o sobie powiedzieć: skuteczni twórcy. Daleko nam do taśmowej produkcji. I bardzo blisko do ideału.

Etapy pracy nad zleceniem Klienta

Chcesz podnieść kwalifikacje zespołu wewnątrz Twojej firmy?

Przeszkolimy go. Zarówno pod kątem merytorycznym, jak i narzędzi niezbędnych do dalszego rozwoju. Pomożemy w budowaniu procesów oraz teamu kontentowego. Dzięki współpracy z nami będziesz mógł rozwijać go “inhouse”. Chyba, że nie masz na to przestrzeni. Wtedy… Dokładnie tak – pomożemy.

1 ➝

Brief

2 ➝

Research

3 ➝

Przygotowanie strategii rozwoju (prezentacja)

4

Szkolenie zespołu i zaplanowanie procesów “inhouse” lub indywidualne ustalenia z Klientem co do dalszej pracy z serwisem

Brief

Brief jest najważniejszym elementem udanej współpracy. Na tym etapie zadajemy Klientowi całą serię pytań, których celem jest przeanalizowanie jego problemów oraz potrzeb.

Research

Elementem briefa jest też analiza konkurencji, ale dokonujemy jej – w sposób pogłębiony – także na etapie researchu. Przeglądamy najlepsze przykłady polskie i zagraniczne, dopasowując plan rozwoju do branży, specyfiki odbiorcy i celu serwisu.

Strategia rozwoju

Efektem naszej pracy jest przygotowanie strategii długofalowej rozwoju serwisu, budowania źródeł ruchu i ich dywersyfikacji. Przygotujemy konkretny plan wskazujący krok po kroku sposoby i ścieżki dotarcia do założonego przez Ciebie celu.

Szkolenie zespołu i zaplanowanie procesów inhouse

Ostatni punkt zależy od Ciebie. Jeśli chcesz rozwijać stronę “inhouse”, przeszkolimy Twój zespół zarówno pod kątem strategii, jak i kwestii merytorycznych oraz narzędzi niezbędnych do pracy.

Pomożemy też zaplanować pracę zespołu contentowego i zbudować procesy. Jeżeli jednak chciałbyś zlecić te zadania “na zewnątrz” to… Porozmawiajmy!

Kontakt

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy.