VIDEO

Angażujące filmy nie tylko podnoszą wiarygodność marki, ale również znacząco wpływają na sprzedaż produktów i usług. Powierz nam realizację wideo dla Twojej firmy, a przygotujemy materiał, którym wyrwiesz klientów z klapków (nie klapek!).

Filmy produktowe

Odtwórz wideo

Mat. poglądowy

Zdjęcia to za mało, żeby przedstawić Twoją ofertę? Chcesz pokazać, jak używać Twoich produktów albo jak przebiega proces twórczy? A może zrobić test? Nasi operatorzy przygotują materiały, które rozwieją wątpliwości klientów.

Aby zaistnieć w mediach społecznościowych, trzeba być oryginalnym! Na przykucie uwagi odbiorcy i przekazanie mu kluczowych informacji, mamy zaledwie kilka sekund.

Zapomnij o długich i nudnych wstępach, szczegółowych prezentacjach, rozwlekłych opisach. Nikt nie ma czasu tego oglądać. Znamy trendy i wiemy jak Cię wyróżnić na tle konkurencji.

Social media video

Odtwórz wideo

Mat. poglądowy

Filmy wizerunkowe

Odtwórz wideo

Mat. poglądowy

Rola wideo w budowaniu marki (firmowej lub osobistej) jest kluczowa. W dzisiejszych czasach śmiało można powiedzieć też: niezbędna. Nakręcimy dla Ciebie lub Twojego brandu filmy, które opowiedzą o tym, jacy jesteście. My natomiast jesteśmy zgraną ekipą, która przygotuje i pomoże Ci w pracy na planie zdjęciowym tak, żeby obyło się bez niepotrzebnego stresu.


Animacje

Odtwórz wideo

Mat. poglądowy

Uważasz, że najlepiej o Twojej ofercie opowie film animowany? Super! Wykonamy dla Ciebie profesjonalne animacje wideo z grafikami, dźwiękiem, a także podkładem lektorskim.

Kontakt

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy.